NINOVE – Walter Praet en zijn medestanders stellen momenteel 75 voedselpakketten samen, die ze zullen verdelen onder kwetsbare gezinnen.
“We zochten terug een nieuw project”, aldus Walter. “In samenwerking met het Sociaal Huis hebben we besloten om 75 voedselpakketten te verdelen onder kwetsbare gezinnen. Dat zijn mensen, die zich regelmatig bij het Sociaal Huis aanmelden en het wat moeilijk hebben. Je kijkt er van op hoeveel kwetsbare gezinnen er toch wel zijn.”
In totaal ligt 1.000 kg aan voedingsmiddelen klaar om te verdelen. “In die pakketten zitten koffie en frisdrank, bloem, rijst en nog veel meer, kortom een basispakket. Het Sociaal Huis kent de kwetsbare gezinnen, die zich hiervoor hebben ingeschreven. Het zijn er 75 in totaal. Dinsdag 8 april nodigen we die mensen uit om hun pakket af te halen. We voorzien ook animatie om de kinderen een leuke namiddag te bezorgen.”
We lieten Walter en de zijnen verder werken om alle pakketten tijdig klaar te krijgen.
MLI